NASZE MARKI

GAME READY

GAME READY

Game Ready jest liderem w dziedzinie technologii pozwalającej na szybszy powrót do sprawności fizycznej po kontuzji i ingerencji chirurgicznej od ponad dwóch dekad. Marka Game Ready daje ci najlepsze, najbardziej zaawansowane i najskuteczniejsze opcje terapeutyczne, aby szybciej leczyć i lepiej regenerować.

W przypadku ciężkich urazów i takich wymagających ingerencji chirurgicznej jest łatwy w użyciu i bardzo intuicyjny. Ponadto system Game Ready® 2.1 jest przenośny, zapewnia efektywną krioterapię gdzie dane miejsce jest jednocześnie schładzane oraz ściskane pozwala to na zmniejszenie bólu, skurczu mięśni i obrzęku – naturalnie i bez przeciwbólowych leków narkotycznych.

 

Rewolucyjny multimodalny, system Med4 Elite ™ pozwalający na terapię kontrastową rozszerza możliwości profesjonalnego leczenia. Dzięki systemowi niewykorzystującemu kostek lodu istnieje możliwość kontrolowaniu temperatury wewnątrz mankietu. Kontrastowa terapia ciepło-zimna pozwala szybko uzyskać zdaną temperaturę w mankiecie. Terapia ta zwiększa komfort pacjenta, zwiększa ulgę w bólu, siłę mięśni i zakres ruchu, jednocześnie zmniejszając sztywność mięśni. Produkty GAME READY w ofercie WERON

repliki zegarków rolex replika zegarki repliki