O FIRMIE

KIM JESTEŚMY


Firma WERON jest dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem preparatów i akcesoriów medycyny sportowej w Polsce. Jako jeden z kluczowych graczy w swojej dyscyplinie działamy z sukcesem już ponad  6 lat.

W tym czasie zdobyliśmy zaufanie licznych Klientów, wśród których są między innymi: ViveTargi Kielce, ASSECO Resovia, PGE Turów Zgorzelec, ATOM Trefl Sopot, TREFL Sopot, ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Piast Gliwice, Widzew Łódź, Pelikan Łowicz, SKRA Bełchatów, PZLA,  BKS Bielsko Biała, Stal Mielec oraz wielu innych. Łącznie to ponad 250 klubów sportowych i organizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami o współpracy z nami w zakładce referencje.NASZA OFERTA


Naszą ofertę adresujemy przede wszystkim do zawodowych sportowców i klubów, fizjoterapeutów, rehabilitantów i lekarzy zajmujących się medycyną sportową, ale także do ludzi prowadzących aktywny tryb życia. Wachlarz proponowanych przez nas artykułów jest bardzo szeroki i obejmuje preparaty oraz akcesoria służące przygotowaniu organizmu do treningu, jego wzmocnieniu i regeneracji, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także leczeniu i rehabilitacji.

Dzięki produktom dystrybuowanym przez firmę WERON możliwe jest utrzymanie zawodników w optymalnej kondycji nawet w okresach bardzo intensywnej aktywności fizycznej, jak również kompleksowa obsługa medyczna i fizjoterapeutyczna na najwyższym poziomie.


Dbamy o to, aby sprzedawać wyłącznie artykuły wysokiej jakości - o potwierdzonej skuteczności działania. Dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie możemy zaproponować Klientom zestawy produktów perfekcyjnie dostosowanych do ich potrzeb i możliwości finansowych. Bez względu na to, czy Klientem jest indywidualny sportowiec, lokalny klub sportowy czy lider w swojej dyscyplinie,  nasi eksperci przygotują zestaw propozycji wraz z wyceną starannie dobrany do indywidualnych wymagań.

W wyborze optymalnych rozwiązań pomogą Państwu porady naszych ekspertów. Zachęcamy także do zapoznania się z naszym katalogiem produktów oraz stworzenia własnej torby masera i skonsultowania jej z naszymi doradcami.WSPÓŁPRACA OPARTA NA ZAUFANIU


Bardzo cenimy sobie trwałą współpracę i zależy nam na budowaniu satysfakcjonujących relacji z Klientem. Właśnie dlatego dbamy nie tylko o najwyższy poziom naszej oferty oraz obsługi, ale naszym stałym Klientom proponujemy również bardzo korzystny system stałych  zniżek i dodatkowych rabatów. Mogą oni także liczyć na gratisowe produkty w postaci bidonów, ręczników, koszyków czy termosów na cały sezon. Stali Kienci są także jako pierwsi informowani o wszelkich promocjach i nowych pozycjach w ofercie.


WERON doskonale rozumie rynek profesjonalnego sportu w Polsce, dlatego przez cały okres współpracy elastycznie dostosowujemy swoją ofertę do zmieniającej się sytuacji sportowej i finansowej każdego Klienta.

Wierzymy, że dzięki zapewnieniu polskim sportowcom preparatów i akcesoriów na najwyższym światowym poziomie, pomagamy zadbać o ich zdrowie i skutecznie przyczyniamy się do podnoszenia poziomu rodzimego profesjonalnego sportu.


W zakładce partnerzy prezentujemy szereg osób i firm, z którymi prowadzimy ścisłą i owocną współpracę.


PORADY

repliki zegarków rolex replika zegarki repliki