KATALOG

Habys - Panda Al Plus Pro /stół aluminiowy/

 

Estetyczny, funkcjonalny, i co ważne, niesamowicie wytrzymały. Zwróć uwagę na prostotę i materiał – aluminium, synonim nowoczesnego wzornictwa. 
Panda ProLine to dodatkowo: podwyższona wytrzymałość dzięki jednolitej, spawanej konstrukcji; profesjonalne materiały obiciowe oraz praktycznie i estetycznie zaokrąglone naroża.
Prosty w obsłudze system stalowych linek, daje w efekcie możliwość składania stołu i przenoszenia w dowolne miejsce. Konstrukcja nóg z aluminium o dużym przekroju pozwala na regulację wysokości stołu, dzięki wygodnie wyprofilowanym gałkom. !


Dane techinczne:

Wysokość regulowana skokowo 61,5 - 90,5 cm
Długość 180 cm
Szerokość 70 cm
Waga bez wyposażenia 17 +/-1 kg
Dopuszczalne obciążenie 200 kg
Wymiary po złożeniu 90x70x17,5 cm
Zakres regulacji leżyska od 0 do 55 stopni

 

Dodatkowe wyposażenie:

 • Podgłówek prosty lub regulowany -  Podgłówek pozwoli wygodnie ułożyć klienta, zapewniając mu duży komfort podczas oddychania. Podgłówek posiada bardzo komfortową poduszkę o szerszym profilu, pozwalającą na pelen relaks podczas masażu. Podgłówek przedłuża stół aż o 30 cm  Teraz możesz wygodnie ułożyć klienta, zapewniając mu komfort podczas oddychania, a przy okazji zyskujesz optymalny dostęp do jego ramion i karku. Zbudowany z aluminiowego stelaża i sklejki, do której przymocowana jest wygodna, miękka poduszka. Dodatkowo stelaż wyposażyliśmy w system przegubów, który umożliwia zmianę kąta nachylenia podgłówka. 
 • Półka po ramiona - Lekka i łatwa w montażu, zapewni jeszcze lepszy dostęp do barków i bocznej części tułowia Twojego klienta, a jednocześnie stanowi wygodne podparcie dla jego ramion. Sposób mocowania pozwala na regulację wysokości, a także kąta nachylenia półki. Poczujesz różnicę w pracy, a klient będzie Ci wdzięczny. Wymiary: 50 x 17,5 cm
 • Półka przedłużająca tylna 62x22 cm lub 62x34 cm - Nie musisz kupować specjalnie długiego stołu, aby masować wysokich klientów. Wystarczy zamontować półkę przedłużającą tylną, a zyskasz dodatkowe 22 lub 34 cm tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz. Dodatkową zaletą jest większa swoboda dla Twoich nóg oraz wygodne podparcie dla łokci i przedramion, podczas wykonywania masażu twarzy lub stóp.
 • Pokrowiec "Standard" - Twój stół - to twoja inwestycja i narzędzie pracy. A o narzędzia należy zadbać. W tym celu uszyliśmy solidny pokrowiec z ortalionu, który zapobiega uszkodzeniom stołu podczas transportu i przechowywania. Zadbaliśmy też o Ciebie i Twój kręgosłup - pokrowiec posiada pas na ramię i wygodny uchwyt na przedniej stronie, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci jego przenoszenie. Pokrowiec "Lux"  - Lubimy ułatwiać życie naszym klientom. I dlatego stworzyliśmy pokrowiec w wersji Lux. Wyposażyliśmy go w cztery pojemne kieszenie, w których możesz umieścić dodatkowe akcesoria: wałki, olejki do masażu, rzeczy osobiste i dokumenty. Po co nosić je w dodatkowych torbach, jeśli teraz można w jednej? A oprócz tego, dla większego komfortu dołożyliśmy do niego miękki naramiennik i nakładkę na uchwyt, których zalety docenisz pokonując ze stołem na ramieniu dystans większy niż zazwyczaj.
 • Kółka do pokrowca (opcja dostępna przy zakupie pokrowca) -  Do pokonywania większych odległości pieszo warto wyposażyć pokrowiec w kółeczka.
 • Plecak do pokrowca (opcja dostępna przy zakupie pokrowca) - Szczyt wygody? Stół na plecach! Dwa wygodne, miękkie pasy naramienne, które w każdej chwili możesz zdemontować, dają Ci możliwość przenoszenia stołu na plecach. Wersja doceniana  przez kobiety i polecana szczególnie wtedy, gdy często przemierzasz wraz ze swoim stołem większe odległości pieszo. Opcja dostępna z każdym rodzajem pokrowca.
 • Wieszak na ręcznik do stołów składanych - Nie chcesz tracić czasu na szukanie ręczników, chcesz je mieć pod ręką i zawsze w jednym i tym samym miejscu. Nic prostszego. Wystarczy, że wyposażysz swój stół w wieszak na ręcznik, a wtedy wystarczy jeden ruch i już go masz! Dzięki prostej regulacji zawiesisz na nim rolki o trzech różnych szerokościach - 50, 60 i 70cm. Jaki stół – taka rolka.
 • Pianka KOMFORT - Twoi klienci niejednokrotnie spędzają na stole kilkadziesiąt minut. Dodatkowa opcja pianka KOMFORT dzięki zastosowaniu 3 warstowej pianki grubości aż 6 cm (w przypadku stołów z opcja PLUS grubości 5,5 cm) zapewni Twoim klientom komfort nawet podczas dłuższych zabiegów.
 • Opcja "Stół - Materac" - Zaprojektowaliśmy taki system linek, który pozwala na rozłożenie stołu całą jego powierzchnią na podłodze. Teraz stół jako materac, może Ci służyć do wykonywania różnego rodzaju ćwiczeń zarówno gimnastycznych jak i rehabilitacyjnych, a także masaży – np. Shiatsu. To niesamowite jak wiele funkcji można połączyć w jednym stole.
 • Półka pod stół składany - Niezwykle funkcjonalne i pomocne rozwiązanie. Teraz pod stołem na półce możesz trzymać wiele potrzebnych podczas zabiegu rzeczy - od wałków po kosmetyki. Takie rozwiązanie powstało szczególnie z myślą o tych, którzy dojeżdżają do klienta, gdzie nie ma możliwości - tak jak we własnym gabinecie - trzymać potrzebnych rzeczy na stoliku przy stole. Półka jest bardzo lekka, wykonana z siatki kaletniczej. Bez problemu mieści się w kieszeniach pokrowca lub nawet w samym stole. Mocuje się ją bardzo szybko, a to dzięki czterem zapięciom na zatrzaski.
 • Wózek transportowy - Ten poręczny, zwrotny i dobrze wyważony składany wózek jest niezwykle praktyczny. Po prostu stawiasz stół na wózek i jedziesz, a gumowe kółka o dużej średnicy świetnie radzą sobie z napotykanymi przeszkodami niezależnie od warunków atmosferycznych. To dodatek niezwykle przydatny podczas transportu szerszych i cięższych stołów.
 • Wycięcie na twarz Lux (dostępne z pianką Lux lub kolekcją ProLine) Maksimum komfortu - właśnie to daje Twojemu klientowi nasze wycięcie na twarz Lux. Poduszka w kształcie półksiężyca, ta sama, której używasz stosując nasze podgłówki, stanowi wygodne oparcie dla twarzy klienta, zapewniając mu swobodę podczas oddychania.
 • Zatyczka wycięcia na twarz Lux (dostępne z pianką Lux lub kolekcją ProLine). Masując klienta gdy leży na plecach, przykryj wycięcie Lux przy pomocy okrągłej zatyczki.
 • Prześcieradło 2-częściowe frotte do stołów Plus -  Uniwersalne i praktyczne. Zwiększa nie tylko higienę, ale znacznie poprawia komfort masażu. Doskonale dopasowuje się do kształtu stołu. Dodatkowo zabezpiecza tapicerkę przed negatywnymi skutkami działania olejków.
  Wysokiej jakości bawełna, z której wykonane jest pokrycie można bezpiecznie prać, bez obaw o utratę kolorów.
 • Pokrycie frotte na podgłówek - Delikatne, doskonale dopasowujące się do twarzy. Zwiększa nie tylko higienę, ale znacznie poprawia komfort masażu. Dodatkowo zabezpiecza tapicerkę przed negatywnymi skutkami działania olejków. Wysokiej jakości bawełna, z której wykonane jest pokrycie, można bezpiecznie prać bez obaw o utratę kolorów.
 • Okrycie frotte po masażu - Po masażu. Twój klient potrzebuje chwili relaksu i spokoju. Nakryj go delikatnym okryciem frotte. Będzie mu zdecydowanie milej i przyjemniej. Wymiary: 180 cm x 120 cm
 • Okrycie higieniczne olejoodporne - Uniwersalne i praktyczne. Skutecznie ochroni tapicerkę Twojego stołu przez negatywnymi skutkami działania olejków. Paropszepuszczalny i elastyczny materiał pozwala pokryciu "oddychać" i doskonale dopasować się do kształtów stołu. Pokrycie nie nadaje się do użytkowania przy stosowaniu kolorowych kremów i olejków, ponieważ zostanie trwale zabarwione.

 

Różne kolory.


 

repliki zegarków rolex replika zegarki repliki