NASI EKSPERCI

Specjalistyczne porady ułatwią Ci wybór odpowiedniego produktu

Dbając o komfort klientów udęstępniamy Wam wiedzę naszych espertów. Każda osoba odpowiedzialna jest za poszczególne działy naszych produktów. Udzielimy Wam odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wyboru sprzętu i preparatów dostosowanych do Waszych potrzeb.

Dr Aleksander Bielecki

Specjalizacja: Konsultant krajowy do spraw leczenia TECnoSix Red Coral, ekspert od leczenia diatermią

Pozycja: Fizjoterapeuta Atom Trefl Sopot, Grupa Trefl Sport

Fizjoterapeuta, doktor nauk kultury fizycznej, absolwent Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, obecnie współpracujący z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej oraz Klubem Sportowym Atom Trefl Sopot. Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn i Kobiet w latach: 2008 do nadal, członek kadry Polski na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. W 2010 roku nominowany do I Międzynarodowej Nagrody Naukowej Światowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB). 

 

TORBA MASERA

Referencje

więcej >

Pracując w sporcie wyczynowym , ogromną wagę przywiązuję do jakości produktów , które stosuję. Spośród wielu ofert na rynku, zdecydowałem się na współpracę z firmą Weron posiadającą kompletną ofertę dla klubów.Oferowane przez nią Dream Tape oraz Kinesio Elyth S spełniają najwyższe standardy oraz oczekiwania moich zawodniczek.Podstawową zaletą tych produktów w przeciwieństwie do konkurencji jest to,że nie odklejają się w trudnych warunkach.''

Łukasz Witczak

Bank BPS Muszynianka - siatkówka

repliki zegarków rolex replika zegarki repliki