NASI EKSPERCI

Specjalistyczne porady ułatwią Ci wybór odpowiedniego produktu

Dbając o komfort klientów udęstępniamy Wam wiedzę naszych espertów. Każda osoba odpowiedzialna jest za poszczególne działy naszych produktów. Udzielimy Wam odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wyboru sprzętu i preparatów dostosowanych do Waszych potrzeb.

Dr Aleksander Bielecki

Specjalizacja: Konsultant krajowy do spraw leczenia TECnoSix Red Coral, ekspert od leczenia diatermią

Pozycja: Fizjoterapeuta Atom Trefl Sopot, Grupa Trefl Sport

Fizjoterapeuta, doktor nauk kultury fizycznej, absolwent Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, obecnie współpracujący z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej oraz Klubem Sportowym Atom Trefl Sopot. Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn i Kobiet w latach: 2008 do nadal, członek kadry Polski na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. W 2010 roku nominowany do I Międzynarodowej Nagrody Naukowej Światowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB). 

 

TORBA MASERA

Referencje

więcej >

Od roku korzystamy z bogatej oferty firmy Weron. Cenimy sobie fachowość oraz naszym zdaniem najlepszy na rynku asortyment. Wsród wielu suplementów dostarczanych do klubu,tymi szczególnymi okazały sie żele węglowodanowe PRONTO ENERGY GEL. To szybka dawka duzej energii w łatwo przyswajalnej formie i o wyjątkowo przyjemnym smaku. Zawodnicy korzystają z nich zarówno podczas treningów jak i meczów mistrzowskich. ''

Michał Brzózka

Pelikan Łowicz - piłka nożna

repliki zegarków rolex replika zegarki repliki