Automatyczny dozownik płynu do dezynfekcji

Udostępnij swoim pracownikom i klientom bezdotykowy dozownik do dezynfekcji i zamiast martwić się o procedury, zajmij się tym, co robisz najlepiej.

Sprawdź zalety dozownika
wolnostojący automatyczny dozownik na płyn do dezynfekcji

Dlaczego warto kupić bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk

Wszystko wskazuje na to, że częste mycie i dezynfekcja rąk staną się naszą codziennością. Przystosuj swój biznes do nowych procedur higieny i bezpieczeństwa stawiając automatyczny dozownik do dezynfekcji w widocznym miejscu.

Zmiana procedur higieny wymusza na wszystkich biznesach i przestrzeniach publicznych dostosowanie się do nowej rzeczywistości. Udostępnij stację do dezynfekcji rąk podczas imprez sportowych, przyjęć, spotkań i konferencji. Nie pozwól, by coś zakłóciło pracę Twojego biura lub sklepu. Niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz bezpieczeństwo i higiena są teraz najważniejsze.

automatyczny dozownik z czujnikiem ruchu

Automatyczny dozownik z czujnikiem ruchu

Bezdotykowy dyspenser do dezynfekcji Fengjie® został wyposażony w automatyczny sensor ruchu. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczną dezynfekcję rąk bez ryzyka przenoszenia wirusów i bakterii poprzez dotykanie jego powierzchni. Automatyczny dozownik z sensorem to najlepsze rozwiązanie dla zachowania higieny we wszystkich miejscach, gdzie spotykają się ludzie. Podajnik ma wbudowany ogranicznik uniemożliwiający niekontrolowany wyciek płynu.

dezynfekcja promieniami uv

Dezynfekcja bezpieczną lampą UV

Dozownik bezdotykowy Fengjie® ma wbudowaną lampę do dezynfekcji UV.
Promieniowanie ultrafioletowe jest skuteczną metodą dezynfekcji rąk i sprawdzonym sposobem zabijania wirusów oraz drobnoustrojów. Połączenie mycia i dezynfekcji rąk poprzez lampę UV jest gwarancją zachowania najwyższych standardów higieny.

dozownik bezdotykowy na płyn dezynfekcyjny

Prosta, funkcjonalna i skuteczna dezynfekcja w płynie

Bezdotykowy dyspenser Fengjie® jest skutecznym i prostym w użytku narzędziem do zachowania najlepszej formy higieny. Poprzez zastosowanie preparatu de dezynfekcji w formie płynnej ogranicza potrzebę stosowania zewnętrznego źródła wody, spłukiwania preparatu i osuszania rąk ręcznikiem lub innym środkiem. Dodatkowo dozownik wyposażony jest w pompkę generującą aerozol - ta forma podania równomiernie pokrywa dłonie, co korzystnie wpływa na oszczędne zużycie płynu dezynfekującego.

pojemnik na płyn dezynfekcyjny

Pojemny zbiornik na płyn do wielokrotnego napełniania

Dyspenser jest standardowo wyposażony w zbiornik do wielokrotnego napełniania o pojemności aż 1200 ml (jedna dawka płynu ma objętość 1 ml). To zarówno ekologiczne, jak i praktyczne rozwiązanie, które ogranicza niepotrzebne odpady plastiku. Poza tym możesz spokojnie kupować płyn do dezynfekcji w dużych, hurtowych pojemnikach. Dozownik zamykany jest na zamek, więc nikt niepowołany go nie otworzy.

bezdotykowy dozownik na baterie lub prąd sieciowy

Bezdotykowy dozownik na baterie lub prąd sieciowy

Standardowo dozownik na płyn dezynfekcyjny zasilany jest przez 4 baterie typu LR14, które starczają na aż 30 tysięcy aplikacji. Takie rozwiązanie umożliwia postawienie dyspensera w dowolnym miejscu. Wbudowana dioda poinformuje Cię o niskim stanie baterii. Możliwe jest również podłączenie dyspensera do zasilania sieciowego. Wystarczy, że dokupisz zasilacz dostępny wśród akcesoriów dodatkowych.

dozownik dezynfekcyjny z certyfikatem

Certyfikowana stacja do dezynfekcji rąk

Bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk Fengjie® dopuszczony jest do obrotu na terenie Unii Europejskiej, a bezpieczeństwo jego użytkowania i jakość urządzenia potwierdzają certyfikaty: CE, ISO, FC.

gwarancja na automatyczny dyspenser płynu do dezynfekcji

24 miesiące gwarancji

Podajnik do dezynfekcji Fengjie® jest produktem wysokiej jakości – kupując go, otrzymasz profesjonalną dwuletnią gwarancję na urządzenie. Dozownik jest sprzedawany przez polskiego dystrybutora.


OFERTA

W czasach gdy higiena i dezynfekcja są tak ważne, możesz łatwo zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów udostępniając im stanowisko do bezdotykowej dezynfkecji. Automatyczny dozownik Fengjie® świetnie zrealizuje ten cel.

dozownik bezdotykowy do dezynfekcji rąk

Bezdotykowy dozownik płynu do dezynfekcji Fengjie® F1406 S-T-S

Zestaw podstawowy

 • dozownik z dyszą typu "aerozol"
 • zbiornik 1200 ml (wielorazowego użytku)
 • metalowa baza i aluminiowy statyw
 • waga 5,5 kg

Akcesoria i materiały eksploatacyjne (do kupienia osobno)

 • zasilacz sieciowy AC
 • płyn do dezynfekcji Medisept

Cena promocyjna zestawu podstawowego netto (brutto)

405,69 (499,00 zł)

Cena standardowa netto (brutto)

568,29 (699,00 zł)

KUP DOZOWNIK W SKLEPIE WERON.PL

Przedsprzedaż. Wysyłamy od 23 września.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Odwiedź nas

ul. Hoffmanowej 21/2, 35-016 Rzeszów

Napisz

info@weron.pl

Zadzwoń

+48 737 168 841

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące bezdotykowego dozownika Fengjie®. Jeśli masz dodatkowe pytania - zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Gdzie i komu polecany jest dozownik bezdotykowy?

W zasadzie wszędzie, gdzie pracują i spotykają się ludzie, niezależnie od tego, czy przyjmowani są klienci z zewnątrz, czy przestrzeń okupują wyłącznie pracownicy. Dozownik z płynem do dezynfekcji powinien znaleźć się przy wejściu oraz w częściach wspólnych, np. w kuchni, w łazience. Automatyczny dozownik na płyn dezynfekcyjny będzie odpowiedni m.in.: dla biur, dla szkół, dla sklepów dla aptek, dla urzędów, dla banków, dla restauracji, dla punktów usługowych.

Czy mogę zawiesić dozownik na ścianie?

Tak, dyspenser do dezynfekcji Fengjie® może być stosowany jako dozownik wiszący lub stojący. Co więcej, metalowa podstawa z aluminiowym statywem, które otrzymasz w podstawowym zestawie, pozwalają ulokować dozownik w dowolnym miejscu.

Jakie są wytyczne dla zakładów pracy w związku z COVID-19?

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa, zakłady pracy powinny stosować się oficjalnych zaleceń wydanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przestrzegać przepisów prawa pracy i bhp. W kwestii zaleceń dotyczących mycia i dezynfekcji rąk należy:

 • umieścić dozowniki z płynem dezynfekcyjnym w widocznych miejscach na terenie biura/miejsca pracy
 • regularnie sprawdzać, czy dozowniki są napełniane
 • promować regularne mycie rąk i dezynfekcję przy pomocy wody z mydłem lub dezynfekowanie dłoni środkiem na bazie alkoholu (min. 60%)
 • zapewnić pracownikom, kontrahentom i klientom możliwość mycia i dezynfekcji dłoni
 • udostępniać w widocznym miejscu informacje o skutecznym myciu rąk

Jakie są zalecenia dla dla placówek handlowych i usługowych?

Ministerstwo Rozwoju przygotowało zalecenia sanitarne dla placówek handlowych i usługowych, w szczególności sklepów spożywczych, drogerii, placówek pocztowych, piekarni i pralni. W kwestii zaleceń dotyczących mycia i dezynfekcji rąk należy:

 • umieścić dozowniki z płynem dezynfekcyjnym w widocznych miejscach na terenie biura/miejsca pracy
 • zapewnić kontrahentom i klientom możliwość mycia i dezynfekcji dłoni
 • udostępniać w widocznym miejscu informacje o skutecznym myciu rąk
 • promować regularnego i dokładnego mycia rąk przez pracowników wodą z mydłem lub dezynfekcję przy pomocy środka na bazie alkoholu (min. 60%). Jest to szczególnie ważne przed rozpoczęciem pracy; przed kontaktem z żywnością, która jest przeznaczona do bezpośredniego spożycia; po obróbce lub kontakcie z żywnością surową, lub nieprzetworzoną; po zajmowaniu się odpadami, po zakończeniu procedur dezynfekcji i czyszczenia powierzchni; po skorzystaniu z toalety; po kaszlu, kichaniu; po jedzeniu, piciu lub paleniu; po kontakcie z pieniędzmi

Gdzie w biurze umieścić stację do dezynfekcji rąk?

Przede wszystkim należy umożliwić dezynfekcję wszystkim osobom wchodzącym do budynku lub biura. Stacja do dezynfekcji rąk powinna zatem znaleźć się przy wejściu oraz w recepcji. Dobrą praktyką jest również umieszczenie dozownika do dezynfekcji w łazience, kuchni, sali konferencyjnej czy w głównych ciągach komunikacyjnych. W większych biurach, gdzie znajdują się pomieszczenia typu open space, również należy rozważyć udostępnienie stacji do dezynfekcji rąk.

Co to jest dezynfekcja?

Dezynfekcja, czyli inaczej odkażanie. Celem dezynfekcji jest zniszczenie i pozbycie się wirusów oraz drobnoustrojów, szczególnie tych, potencjalnie chorobotwórczych. Regularna dezynfekcja nie tylko zapobiega przenoszeniu się mikroorganizmów poprzez dotykanie powierzchni skażonych, ale również chroni przed wtórnym zakażeniem chorobotwórczymi drobnoustrojami.

Wyróżniamy 3 rodzaje dezynfekcji: chemiczną, fizyczną oraz termiczno-chemiczną. Bezdotykowy dozownik FENGIJE zawdzięcza swoją skuteczność wykorzystaniu jednocześnie dwóch metod: chemicznej i fizycznej.

Do dezynfekcji chemicznej wykorzystuje się m.in. wysoko stężony alkohol etylowy, alkohol izopropylowy i chlorheksydynę. Wszystkie te substancje wchodzą w skład sprzedawanego przez nas płynu do dezynfekcji Medisept. Dezynfekcja fizyczna polega na odkażaniu przy pomocy lamp UV, które niszczą drobnoustroje zarówno w powietrzu, jak i na powierzchniach.

Gdzie mogę kupić płyn do dezynfekcji rąk?

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do pracy dozownika FENGJIE. Kupując dozownik, możesz od razu dokupić płyn do dezynfekcji rąk Velodes Silk firmy Medisept w opakowaniach 500 ml, 1l lub 5l.